close
تبلیغات در اینترنت
ستارگان جودو ایران
طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي
?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
♣کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه♣
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

ستارگان جودو ایران

دکتر انلاين

windows 8 windows 7 opera firefox chrome idm winrar kmplayer kaspersky flashplayer adobe reader

آکادمی مرکزی جودو بم در تمامی سنين هنرجو می پذيرد

جودو يک ورزش ، يک راه زندگی

A Sport And A Way Of Life

 

 

اولين ورزش آسيايی در المپيک


 

اگر ميخواهيد جسم و روحی سالم داشته باشيد به جودو روی آوريد

 

 

ورزش نيروهای ويژه ارتش و پليس تمامی جهان

 

 

قدرت ،انعطاف و سرعت را با جودو تجربه کنيد

 

 

 

جــودو=هــنــرتــســلــیـم قـدرت، دربـرابـرتـکــنـیـک

 

 

 

 

آدرس:بم - خیابان شهید مطهری (عیش آباد) خیابان ابوالفضل باشگاه مرحوم شکرانی

 

 

زمان: روزهای زوج از ساعت 18.30 الی 20 نونهالان و نوجوانان توسط سنسی غلامپور

 

روزهای زوج از ساعت 20 الی 22 جوانان و بزرگسالان توسط سنسی صادقی و سن سی قاسمی

تبليغات رزبلاگ

عطاري انلاين

طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي

?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
?کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه?
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

جودوی ایران در المپیک بی نماینده شد

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی از منتفی شدن حضور جواد محجوب ملی پوش المپیکی جودو به دلیل بیماری خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر لطفعلی پورکاظمی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و رییس کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک ...

عمل جراحی رودکی با موفقیت انجام شد

سرگروه تیم ملی جودو صبح امروز در بیمارستان آتیه تهران توسط دکتر رازی تحت عمل جراحی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو کوراش ، محمد رضا رودکی که در آخرین روز اردوی تداکارتی روسیه دچار آسیب دیدگی از ناحیه عضله چار سر زانو شده بود صبح امروز قسمت آسیب دیده را به تيغ جراحی دکتر رازی سپرد.
محمد رضا رودکی با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا سهمیه المپیک را کسب کرد و با این آسیب دیدگی حضور در این رویداد بزرگ جهان در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
بعد از پایان عمل جراحی ، دکتر رازی با ابراز رضایت و خرسندی از عمل جراحی گفت: تاندون عضله چهار سر ران رودكي به طور كامل دچار پارگي شده بود. زمان ترميم وبازگشت دوباره وي به تمرينات طولانی است و به سختی قادربه انجام تمرينات سنگين پس از ترميم زانو خواهد بود.
وی در مورد اینکه رودکی به المپیک خواهد رسید يا خبر گفت: اینکه رودکی می تواند در بازیهای المپیک 2012 لندن حضور پیدا کند يا خير در شرایط کنونی نمی توان اظهار نظر کرد باید مراحل بهبودی او طی شود تا در آینده در این خصوص تصمیم گیری کنیم

تمرین ملی پوشان جودو در حضور رودکی

سرگروه تیم جودو عصر شنبه با حضور در آکادمی ملی المپیک تمرین ملی پوشان جودو را از نزدیک به تماشا نشست.به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو کوراش ، محمد رضا رودکی تنها بعد از گذشت 25 روز از عمل جراحی روی زوانوی آسیب دیده خود به اردوی تیم ملی بازگشت. سرگروه تیم ملی عصر شنبه با عصا به سالن جودوی آکادمی ملی المپیک رفت و از نزدیک شاهد تمرین ملی پوشان بود.اردونشینان تیم ملی هم با گرمی از رودکی استقبال کرده و وی نیز در مدت زمان حضور خود در سالن جودو ، به دقت جریان تمرین را دنبال کرده و در برخی مواقع نیز به جوانان حاضر در تمرین تذکراتی می داد.این تمرین با حضور موثر آرش میراسماعیلی که با عبیری و نوری زاده تمرین می کرد ، سرمربیان تیم های جوانان  و نوجوانان و زیر نظر مسعود حاجی آخوندزاده برگزار شد.براساس اعلام پزشکان ، رودکی از روز شنبه راه رفتن را عصا را آغاز کرده و با آب درمانی روند بهبودی خود را دنبال خواهد کرد.

میراسماعیلی : محجوب می تواند نتایج مطلوبی کسب کند

 

 

نایب رییس فدراسیون جودو و مدیرتیم های ملی با مثبت ارزیابی كردن حضور جودوكاران ایران در اردوی تمرینی بلاروس گفت: ‘جواد محجوب’ با انجام تمرینات سنگین در این اردو نشان داد كه انگیزه بسیار بالایی برای كسب نتایج مطلوب در المپیك لندن دارد.

 

به ادامه ی مطلب بروید

فیلم مسابقات محمد رضا رودکی و یک جودوکار مغول

 

 فیلم مسابقات محمد رضا رودکی با یک موغول را برای دانلود قرار داده ایم امید واریم که حال این جودوکار محبوب کشورمان هرچه زود تر بهبود یابد و بتواند با سلامتی کامل به المپیک لندن برود. برای دانلود فیلم به ادامه ی مطلب بروید.

دکتر عباسی در عیادت از رودکی به روایت تصویر

 

 

وزیر ورزش و جوانان در پی باخبر شدن از عمل جراحی محمدرضا رودکی، به ملاقات این جودوکار در بیمارستان آتیه رفته و از نزدیک جویای حال وی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، دکتر عباسی در عیادت از سرگروه تیم ملی جودو گفت: شنیدن خبر مصدومیت و عمل جراحی رودکی موجب ناراحتی و نگرانی من و تمام مردم ایران، بخصوص ورزشکاران شد. لذا بنده علاقمند بودم تا از نزدیک در جریان روند بهبودی این جوان شایسته کشورمان قرار گیرم و اکنون که ایشان را در صحت و سلامت می بینم از صمیم قلب خوشحالم.

وی افزود: بهبودی ایشان روند خوبی را طی می کند و همانطور که به گواه روانشناسان و پزشکان اراده قوی نقش بسزایی در بهبودی هرچه سریعتر دارد، مطمئن هستم که فضل الهی توان و اراده محکمی به این قهرمان ارزنده کشورمان خواهد داد تا با انگیزه مضاعف به میادین ورزشی بازگردد.

وزیر ورزش و جوانان درخصوص آماده بودن رودکی تا بازیهای المپیک خاطرنشان ساخت: ما امیدواریم با توجه به اراده و عزمی که در این جودوکار شایسته سراغ داریم، روند بهبودی به گونه ای پیش برود که بتواند مجدداً به عرصه های ملی و بین المللی بازگردد. درحال حاضر سلامتی رودکی از هرچیز برایمان مهمتر است و از ملت عزیز ایران نیز تقاضا داریم این فرزند شهید را دعا کنند تا هرچه زودتر سلامتی خود را به دست آورده و بار دیگر برای کشورمان افتخار آفرین باشد.

برای دیدن تصاویر به ادامه ی مطلب بروید

میراسماعیلی آخرین وضعیت رودکی را تشریح کرد

 

با سلام ، برای خواندن ای گزارش به ادامه ی مطلب بروید.

محمد رضا رودکی دچار آسیب دیدگی شد

سرگروه تیم ملی جودو در آخرین روز از اردوی بین المللی مسکو دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، محمد رضا رودکی در آخرین روز از اردوی مشترکی که بعد از مسابقات بین المللی مسکو تشکیل شد در تمرین با رقبای خود از ناحیه زانوی پا آسیب دید.وی بلافاصله به بیمارستان منتقل و پس از انجام کارهای مقدماتی به تهران بازگشت. در تهران از ناحیه آسیب دیده  MRI تهیه شد و پزشکان در حال بررسی وضعیت و میزان آسیب دیدگی می باشند. تا زمان شروع المپیک بیش از 50 روز باقیست و پزشکان تلاش خواهند کرد تا مشکل آسیب دیدگی وی رفع شده تا رودکی بتواند بدون مشکل در این رویداد بزرگ ورزشی جهان شرکت کند.

میراسماعیلی:همه برای موفقیت جودو در لندن کمک کنند


سطح مسابقات مسكو چيزي كه انتظارش را داشتم و در سطح مسابقات گرند اسلم نبود..مدیر تیم های ملی جودو گفت:

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش: آرش میراسماعیلی که با ایسنا گفتگو می کرد ضمن بیان مطلب فوق افزود:  در مسابقات مسكو به دنبال نتيجه‌ گرفتن نبوديم. از اعزام به روسيه دنبال دو هدف بوديم. يكي اين كه در جريان مسابقات رسمي باشند و محك بخورند و دوم اين كه ملي‌پوشان ما در باد مدال‌هاي قهرماني آسيا در ازبكستان نخوابند.مدير تيم‌هاي ملي جودو در ارزيابي از عملكرد محمدرضا رودكي ملي‌پوش وزن 100 + كيلوگرم ايران در اين رقابت‌ها، گفت: اين ملي‌پوش سرشناس ايران مبارزات خوبي انجام داد و تا آخرين لحظه مبارزاتش با جان و دل با حريفان جنگيد.

به ادامه ی مطلب بروید

رودکی صاحب مدال طلا شد

 

سرگروه تیم ملی جودو کشورما با شکست حریف ژاپنی خود در مبارزه پایانی به نشان طلا دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، محمد رضا رودکی سرگروه سنگین وزن تیم ملی جودوی کشورمان در مبارزه پایانی مقابل “تاکاشی اوجی تانی” از ژاپن قرار گرفت

وی امروز  با شکست  “سعیداف” از ترکمستان  ،  “وتانگ هائو” از و شینکوف” از قزاقستان به بازی پایانی راه پیدا کرده بود.

پیش از رودکی ، جواد محجوب يک نشان  نقره و امیر قاسمی نژاد  یک مدال برنز برای کشورمان کسب کرده بود.

فیلم مسابقات محمد رضا رودکی ( پست ویژه )


امروز برای شما عزیزان و طرفداران ورزش جودو ، فیلم مسابقات محمد رضا رودکی یکی از سهمیه داران المپیک2012 ایرانی را از سایت آپارات برای دانلود قرار داده ایم ، شما می توانید این فیلم را در ادامه ی مطلب دانلود فرمایید.

فیلم فینال مسابقات +۱۰۰ سید محمود میران

فیلمی بسیار دیدنی و زیبا که در آن سید محمود میران در فینال با جودوکاری ژاپنی رو در رو می شود و در پایان……..بقیه اش را خودتان دانلود کنید و ببینید.اگر حمایت ها بیشتر گردد و بازدید سایت بالا برود ، فیلم های محمد رضا رودکی و آرش میر اسماعیلی نیز هرچه زود تر برای دانلود قرار خواهند گرفت.

فیلم مسابقات محمد رضا رودکی ( پست ویژه )


امروز برای شما عزیزان فیلم مسابقات محمد رضا رودکی با دنیل آمریکایی را برای دانلود قرار داده ایم امید واریم که از این ویدئو لذت ببرید.لازم به ذکر است که از این پس تمام فیلم های مسابقات جودوکاران ایرانی به دلیل خرید و فروش های انجام شده با شرکت های اینترنتی فیلم ها به صورت دانلود با مبلغ مشخص به فروش می رسد. و فیلم های قرار داده شده از آن ها به عنوان نمونه می باشد.

رودکی: نهایت تلاش خود را برای حضور در المپیک انجام می دهم

سرگروه تیم ملی جودو گفت: ورزش حرفه ای است و آسیب دیدگی جزئی از آن و به شدت ناراحتم که در فاصله اندکی تا المپیک مصدوم شدم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، محمد رضا رودکی ضمن بیان مطلب فوق افزود: در آخرین روز از اردوی مسکو در جریان تمرینات با این مشکل مواجه شدم و اکنون لحظات سختی را پشت سر می گذارم چرا که چند سال است برای کسب مدال در لندن زحمت می کشم.
وی افزود: می دانم روزهای سختی را در پیش دارم ، دکتر رازی از عمل جراحی ابراز رضایت کرده ، واقعیت این است که آسیب دیدگی من جدی است ولی نمی خواهم فرصت حضور در این المپیک را از دست بدهم .
سرگروه تیم ملی در پایان افزود: بعد از بازکردن آتل و با نظر پزسکان زیر نظر دکتر بهرامی نژاد فعالیت خود را برای حضور در این میدان بزرگ از سر می گیرم. هر چند دیگر نمی توانم با آن آمادگی آرمانی راهی لندن شوم ولی بازهم هر چه در توان دارم می گذارم.

عکس آرش میر اسماعیلی در سایت کمیته ی ملی المپیک

مسابقات جودوی تیم ملی ایران در گوانگجو + عکس آرش میر اسماعیلی

 

بازدید دبیر کل کمیته ملی المپیک از تمرینات رودکی

بهرام افشارزاده روز یکشنبه دقایقی به تماشای تمرین محمد رضا رودکی نشست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، محمد رضا رودکی جودوکار سنگین وزن کشورمان مدتی است تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر مرتضی بهرامی نژاد پیگیری می کند.

روز گذشته دبیر کل کمیته ملی المپیک با حضور در آکادمی ملی المپیک دقایقی از تمرین وی یازدید کرد.

افشارزاده  ضمن تبریک سال نو به رودکی ابراز امیدواری کرد تا  هم او وهم اعضای تیم ملی جودو بتوانند در رقابتهای قهرمانی آسیا در ازبکستان نتایج خوبی کسب کرده و تعداد سهمیه های جودو کشورمان را به بیش از یک سهمیه فعلی برسانند.
قابل ذکر است بر اساس برنامه کادر فنی ، رودکی تا زمان اعزام تیم ملی به ازبکستان به تمرینات بدنسازی خود با بهرامی نژاد ادامه خواهد داد تمرینات فنی را از زمان حضور در اردوی تاشکند آغاز خواهد کرد.

آرش میر اسماعیلی(جودو)+ عکس


آرش میراسماعیلی (۱۲ اسفند ۱۳۵۹ خرم‌آباد) جودوکار ایرانی و قهرمان دو دوره مسابقات قهرمانی جودوی جهان در وزن ۶۶ کیلوگرم استوی دارنده ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز جهانی است.

ادامه ی مطلب (بیوگرافی و عکس)..

میران عضو کمیته فنی و مشاور فنی تیم ملی جودو بزرگسالان فدراسیون جودو شد

طی حکمی از سوی دکتر رستگار، سید محمود رضا میران به عنوان عضو کمیته فنی و مشاور فنی تیم ملی بزرگسالان فدراسیون جودو و کوراش منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، میران از قهرمانان ارزشمند رشته جودو است وی يك مدال برنز جهان، پنج مدال جام جهاني، 43 مدال مسابقه هاي بين المللي، پنج مدال بازي هاي آسيايي، چهار مدال مسابقه هاي ارتش هاي جهان، دو مدال طلاي كشتي آزاد و جودوي قهرماني آسيا، بازوبند پهلواني ايران و عناوين متعدد ديگري را در طول دوران قهرمانی خود کسب کرده است.

در حکم دکتر رستگار خطاب به میران آمده است:

 

ادامه…..

محمود میران (عکس و اندکی بیوگرافی)


 سید محمود میران 18 سال عضو در تیم ملی جودو ایران کسب 43 مدال بین المللی از تمامی مسابقات جهانی و آسیایی برگزار شده و همراه با 12 طلای جام فجر

متاسفانه از این جودوکار که یکی از ستارگان جودو می باشد اطلاعات و بیوگرافی دقیقی یافت نشده است ، بنابر این ما در این پست تنها به ارائه ی عکس های وی می پردازیم.

افتخار ایران

به افتخار تنها جودوکار ایرانی دارای سهمیه ی المپیک جودو ، عکس هایی از وی را تهیه کرده ایم ،..