close
تبلیغات در اینترنت
روز و ساعت مسابقه‌ي 52 ورزشكار ايراني در المپيك لندن
طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي
?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
♣کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه♣
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

روز و ساعت مسابقه‌ي 52 ورزشكار ايراني در المپيك لندن

دکتر انلاين

windows 8 windows 7 opera firefox chrome idm winrar kmplayer kaspersky flashplayer adobe reader

آکادمی مرکزی جودو بم در تمامی سنين هنرجو می پذيرد

جودو يک ورزش ، يک راه زندگی

A Sport And A Way Of Life

 

 

اولين ورزش آسيايی در المپيک


 

اگر ميخواهيد جسم و روحی سالم داشته باشيد به جودو روی آوريد

 

 

ورزش نيروهای ويژه ارتش و پليس تمامی جهان

 

 

قدرت ،انعطاف و سرعت را با جودو تجربه کنيد

 

 

 

جــودو=هــنــرتــســلــیـم قـدرت، دربـرابـرتـکــنـیـک

 

 

 

 

آدرس:بم - خیابان شهید مطهری (عیش آباد) خیابان ابوالفضل باشگاه مرحوم شکرانی

 

 

زمان: روزهای زوج از ساعت 18.30 الی 20 نونهالان و نوجوانان توسط سنسی غلامپور

 

روزهای زوج از ساعت 20 الی 22 جوانان و بزرگسالان توسط سنسی صادقی و سن سی قاسمی

تبليغات رزبلاگ

عطاري انلاين

طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي

?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
?کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه?
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

روز و ساعت مسابقه‌ي 52 ورزشكار ايراني در المپيك لندن

مسابقه ورزشكاران ايراني از روز افتتاحيه بازي‌هاي المپيك لندن آغاز مي‌شود.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كاروان ورزشي ايران 54 سهميه المپيك 2012 لندن به دست آورد كه اين ملي‌پوشان درست در روز مراسم افتتاحيه رقابت‌هاي خود را آغاز خواهند كرد و تا روز آخر، ايراني‌ها براي كسب مدال با رقيبان خود مبارزه خواهند كرد. البته محمدرضا رودكي به دليل مصدوميت و جواد محجوب به دليل بيماري، مسابقه نخواهند داد تا جودوي ايران ورزشكاري را به روي تاتامي نفرستد...

ششم مرداد (27 آگوست) كه درست روز مراسم افتتاحيه بازي‌ها است، دو كماندار ايران يعني ميلاد وزيري و زهرا دهقان به رقابت با رقبا مي‌پردازند و در روز پاياني بازي‌هاي المپيك، دو شانس مدال كاروان ايران يعني مهدي تقوي و رضا يزداني، دو ملي‌پوش كشتي آزاد در صبح روز مراسم اختتاميه به مصاف حريفان خواهند رفت.

 

برنامه روزشمار 52 ملي پوش كاروان ايران در بازيهاي المپيك به ترتيب زير است:(ساعت‌ها به وقت تهران است)

 

(در رشته هايي مانند بوكس، دو ميداني،‌ تنيس روي ميز، شنا و ... تنها برنامه دور اول مسابقات ايراني‌ها در اين برنامه لحاظ شده و با صعود به مرحله ي بعد بايد در روزهاي ديگر به رقابت با حريفان بپردازند.)

 

 

جمعه 6 مرداد( 27 جولاي)

 

ساعت 12:30: تير و كمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

 

ساعت 16:30: تيرو كمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

 

 

شنبه 7 مرداد (28 جولاي)

 

ساعت 11:45 صبح: تيراندازي 10 متر تفنگ بادی زنان – مه‌لقا جام بزرگ و الهه احمدی- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

 

از ساعت 12:30 : تنیس روی میز زنان – ندا شهسواری –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)

 

از ساعت 13:15: تنيس روي ميز مردان – نوشاد عالمیان –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)

 

ساعت 13:30 : دوچرخه‌سواري جاده – مهدی سهرابی و امیر زرگری (در حومه لندن)

 

ساعت 15:30 : تيراندازي 10 متر تپانچه بادی مردان – ابراهیم برخورداری- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

 

ساعت 16: رويينگ تک‌نفره سنگین وزن مردان – محسن شادی - (ورزشگاه Eton Dorney)

 

 

ساعت 17: روئینگ تک‌نفره سنگین وزن زنان – سولماز عباسی- (ورزشگاه Eton Dorney)

 

 

 

يكشنبه 8 مرداد (29 جولاي)

 

 

از ساعت 14: شمشيربازي سابر – مجتبی عابدینی- مرحله یک شصت و چهارم (ورزشگاه ExCel)

 

از ساعت 18 تا يك بامداد 9 مرداد: بوكس وزن 69 كيلوگرم – امین قاسمی پور- دور اول (ورزشگاه ExCel)

 

 

دوشنبه 9 مرداد (30 جولاي)

 

ساعت 12:30 صبح : تير و كمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه حذفی(ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

 

ساعت 12:56 : تير و كمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord's Cricket Ground)

 

از ساعت 18:15 تا 01:15 : بوكس وزن 81 كيلوگرم – احسان روزبهانی – دور اول- (ورزشگاه ExCel)

 

 

سه شنبه 10 مرداد (31 جولاي)

 

13:30 صبح: شنا 100 متر آزاد- محمد بیداریان- دور مقدماتی (ورزشگاه Aquatics Center)

 

از ساعت 18:15 تا 01:15 بوكس وزن 64 كيلوگرم – مهدی طلوتی- دور اول (ورزشگاه ExCel)

 

 

چهارشنبه 11 مرداد (1 آگوست)

 

 

از ساعت18 تا 1 بامداد بوكس وزن 91 كيلوگرم- علی مظاهری (ورزشگاه ExCel )

 

ساعت17:45 دوچرخه سواري تايم تريل انفرادي – علیرضا حقی (محل برگزاری Hampton Court Palace)

 

پنج شنبه 12 مرداد (2 آگوست)

 

جواد محجوب، جودوكار ايران در اين روز رقابت داشت كه به دليل بيماري گوارشي از شركت در رقابت‌هاي المپيك بازماند.

 

 

جمعه 13 مرداد (3 آگوست)

 

 

ساعت13:30 : پرتاب وزنه – امین نیک فر (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت14:45 : پرتاب چکش – کاوه موسوی (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت22:30 : وزنه برداري دسته 85 كيلوگرم - سهراب مرادی و کیانوش رستمی (ورزشگاه ExCel)

 

 

ساعت23:20 : پرش طول – محمد ارزنده (ورزشگاه المپیک)

 

 

شنبه 14 مرداد (4 آگوست)

 

 

ساعت13:30 : دو و ميداني 100 متر- رضا قاسمی (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت14:05 : دوومیدانی 400 متر – سجاد هاشمی آهنگری (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت20:30 :پیاده روی 20 کیلومتر – ابراهیم رحیمیان (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت22:30 :وزنه برداري دسته 94 كيلوگرم- سعید محمد پور (ورزشگاه ExCel)

 

يكشنبه 15 مرداد (5 آگوست)

 

از ساعت16:30 : كشتي فرنگي وزن 55 كيلوگرم – حمید سوریان (ورزشگاه ExCel)

 

دوشنبه 16 مرداد (6 آگوست)

 

 

ساعت13: قایقرانی کایاک تک نفره 1000 متر مردان- احمدرضا طالبیان

 

ساعت13:30: پرتاب دیسک مرحله مقدماتی – احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت14:15: پرتاب وزنه زنان مرحله مقدماتی – لیلا رجبی (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت14:20 :دوی 800 متر مرحله اول - سجاد مرادی (ورزشگاه المپیک)

 

 

ساعت16:30: كشتي فرنگي وزن 60 کیلوگرم امید نوروزی- وزن 84 کیلوگرم حبیب الله اخلاقی – وزن 120 كيلوگرم بشیر باباجان زاده (ورزشگاه ExCel)

 

ساعت22:30: وزنه برداري دسته 105 كيلوگرم - نواب نصیر شلال (ورزشگاه ExCel)

 

 

سه شنبه 17 مرداد (7 آگوست)

 

ساعت13:40: كاياك تك نفره 500 متر زنان - آرزو حكيمي

 

ساعت13:40 : دوی 110 متر با مانع- روح الله عسگری (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت 16:30: كشتي فرنگي وزن 66 کیلوگرم سعید عبدولی و 96 كيلوگرم قا سم رضایی (ورزشگاه ExCel)

 

ساعت 23:15: پرتاب دیسک ، فینال – احسان حدادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

 

ساعت23:25: دوی 800 متر، نیمه نهایی – سجاد مرادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

 

 

ساعت22:30: وزنه برداري دسته 105+ كيلوگرم – بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel)

 

 

چهارشنبه 18 مرداد (8 آگوست)

 

ورزشكاران ايراني در اين روز رقابت ندارند.

 

 

 

پنج شنبه 19 مرداد (9 آگوست)

 

از ساعت 12:45: تكواندو وزن 68 كيلوگرم – محمد باقری معتمد (ورزشگاه ExCel)

 

جمعه 20 مرداد (10 آگوست)

 

ساعت 12:30 : تكواندو وزن 80 كيلوگرم مردان، یوسف کرمی و 67 كيلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)

 

ساعت 13:42: قايقراني كاياك200 متر زنان – آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)

 

ساعت 16:30: كشتي آزاد وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی و 74 كيلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاه

ExCel)

 

شنبه 21 مرداد (11 آگوست)

 

از ساعت 16:30: كشتي آزاد وزن 60 كيلوگرم مسعود اسماعیل پور، وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری و 120 کیلوگرم کمیل قاسمی (ورزشگاه ExCel)

 

يكشنبه 22 مرداد (12 آگوست)

 

از ساعت 12:30 صبح: كشتي آزاد وزن 66 کیلوگرم مهدی تقوی و 96 كيلوگرم رضا یزدانی (ورزشگاه ExCel)

ديدگاه هاي شما ::.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی